WDAG’ 2017 Austraalia

Aita muuta kurtide klubi valgemaks!

heategevus
Aita muuta kurtide klubi valgemaks!

Etendus, mängud, suupised, lood ja AUHINNAD!

11.oktoober kell 15.00 kurtide klubis

Võta kaasa:
üks puuvili (õun, banaan, pirn või midagi muud)
annetus 5€ või 10€ (valgustite ostmiseks kurtide klubile)
hea tuju

WDAG’ 2014 USA

Osalesin WDAG koosolekul ja konverentsil 23.-27.juunil Californias, sealses kurtide koolis. Tegemist oli juba neljanda WDAG konverentsiga. Kõigepealt kogunesid WDAG senine juhatus ja delegaadid, et teha kokkuvõtteid eelmisest perioodist, valida uus president, asepresident ja sekretär ning planeerida tegevused aastateks 2014-2017. Mind valiti WDAG asepresidendiks ja Euroopa regiooni esindajaks. Järgneval kolmel aastal keskendume konverentsi korraldamisele Austraalias, Brisbanis aastal 2017. Tunnetasime tõelist üksmeelt nii juhatuses kui ka delegaatidega üle maailma terve töökoosoleku jooksul.

Töökoosolekule järgnes WDAG konverents. Mul oli väga uhke tunne avatseremoonial Eestit esindada ja Eesti lippu kanda. Konverentsil osales üle 500 inimese umbes 21 riigist. Ühel päeval olin konverentsi moderator ning ühel päeval esinesin ettekandega “Võimatu saab võimalikuks”. Osalesin erinevatel seminaridel ja töögruppides, sain mitmeid kasulikke teadmisi nõrkadest kohtadest ja vigadest, mida teades on võimalik neid vältida ning tõin kaasa mitmeid põnevaid ja kasulikke materjale, mida siinses töös kasutada või eesti viipekeeles ka koostada.

Sain uut innustust oma igapäevaseks tööks ja oma meeskonna julgustamiseks ning tööülesannete delegeerimiseks. Olen väga tänulik EKNKle ja Eesti Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile, kelle toetus minu reisi võimalikuks tegi.

Riho Kurg

EKNK Viipekoguduse 20 aasta juubel

20 juubli viipkoguduse logo H

20-aastaseks saav Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku kurtide tööharu pidas nädalavahetusel aastapäevakonverentsi.

EKNK PRESSITEADE: Kurtide tööharu 20. aastapäev

Viipekogudus 20 juubli AK uudised